Ткаченко про громадянство для “хороших русскіх”: Овсянніковій точно ні, а Нєвзоров змінився

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в інтерв’ю bbc.com заявив, що відмовлятися від співпраці з “хорошимі русскімі” є як мінімум, недалекоглядно.

Ткаченко відповів і на запитання про те, як ставитися до «хороших русскіх» та до отримання ними українського громадянства, зокрема до Марини Овсяннікової та Олександра Нєвзорова.

«Овсянніковій точно ні. Тут важливо дивитися на послідовність позиції впродовж багатьох років. Одного жесту мало для того, щоб переконати українське суспільство в послідовності своєї позиції. У Нєвзорова позиція послідовна впродовж багатьох років. Так, у нього був період 90-го року коли він “воював” з литовцями», — пояснив Ткаченко.

Міністр додав, що Нєвзоров після того, як був довіреною особою президента рф “змінився і впродовж останніх щонайменше п’яти-шести років є запеклим критиком режиму путіна».

Щодо інших росіян, Ткаченко переконаний, що до них потрібно ставитися case by case: «Я не бачу тут загрози, це точно не буде масовим явищем. Але безперечно варто враховувати точку зору громадськості».

У відповідь на питання про те, які бути з тими діячами російської культури, які не підтримують «спеціальную воєнную опєрацію», Ткаченко сказав: «Там безперечно є люди, яких пов’язують з нами демократичні цінності, які виступають проти путіна, проти війни в Україні. Вони безперечно — наші союзники, спільники, я тут не бачу жодних пересторог».

Читай у Google News!