“Тероризм на службі Кремля”

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Росія – винахідник тероризму? Спонсор ісламських екстремістських організацій? Або, можливо, організатор тренінгів для “активістів”, що підривають цивільних осіб? Книга Якуба Зелінського стверджує, що вона набагато гірша, пише видання gpcodziennie.pl.

Книга “Тероризм на службі Кремля” – це ретельний аналіз діяльності Радянського Союзу і Росії, яка була спрямована на організацію та підтримку глобального тероризму. Традиція залякування вбивствами та публічними замахами випливає з традиції російських революціонерів дев’ятнадцятого століття, в тому числі тих, хто пізніше побудував комуністичну партію. Більшовики ділилися своїми знаннями та досвідом з апаратом радянської держави та супутниковими організаціями. Чи могли вони відмовитися від такого “багатства знань” у 1991 році?

Автор не стверджує, що Кремль має під контролем усі теракти. Але, на його думку, є очевидні політично-економічні механізми, які вказують, що випадки тероризму в світі зазвичай приносять користь Москві. В книзі також згадується, що навіть теракти 11 вересня 2001 року в США і війна проти терору, що почалася після цього, призвели до здорожчання нафти та гігантських прибутків компаній цієї галузі. Не секрет, що висока ціна палива є ключем до існування Росії та її експансії. Від 70-х років минулого століття її розвиток базується на торгівлі нафтою.

Як повідомлялось, племінник пропагандиста Кисельова сидить у німецькій в’язниці за тероризм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket