“Ні капітуляції”, або п’ять вимог до влади

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

На Майдані Незалежності у центрі Києва пройшла акція “Ні капітуляції” проти підписання Україною “формули Штайнмаєра”. Участь в акції взяли тисячі осіб, повідомляє Укрінформ.

Учасники мітингу зачитали п’ять вимог до української влади, серед яких: заборонити будь-який особливий правовий режим, що обмежує суверенітет України чи дію загальнонаціонального законодавства на окремих її територіях; заборонити звільнення від відповідальності членів незаконних збройних формувань, які чинили важкі злочини на території України; заборонити обиратися та бути обраними в органи влади усім членам незаконних збройних формувань чи колабораціоністських адміністрацій; заборонити добровільну передачу під контроль незаконних збройних формувань, іноземних військ чи невстановлених бойовиків будь-яких населених пунктів на території України; заборонити утворення чи існування будь-яких недержавних чи регіональних збройних формувань на території України; заборонити визнання виборів будь-якого формату на території країни, яка не перебуває під військовим чи адміністративним контролем України.

Один з учасників АТО закликав “не дозволити ЗСУ відступати на своїй землі” та “не допустити примирення зі злочинцями” ОРДЛО.

Як повідомлялось, Тернопільська облрада вважає “формулу Штайнмаєра” незаконною.

Читайте також: Парубій закликав об’єднатися і запобігти реалізації “формули путіна”

Читай у Google News!