Суд закрив журналістам доступ до засідань у справі ексначальника управління СБУ в Криму Кулініча [відео]

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Шевченківський районний суд Києва вирішив закрити для журналістів засідання у справі ексначальника кримського главку СБУ Олега Кулініча. Про це повідомила журналістка Тетяна Ніколаєнко із зали суду.

“Тим часом суд закрив для журналістів доступ до засідань по Кулінічу. Зокрема, і через прочитаний папірець по другу Зеленського і свояку Баканова Беляєву, якого готували до переговорів з Шойгу.

Засідання закрите за клопотанням прокурора. Захист та сам Кулініч був проти закриття процесу та заявив, що в матеріалах справи немає нічого таємного.

Водночас в рамках спілкування з журналістами Кулініч заявив, що Володимир Сівкович залучався до виборчої кампанії Зеленського та підтвердив, що Олександр Беляєв готувався до переговорів з Шойгу. І про готовність до 24 теж наговорив,” – написала Ніколаєнко.

Як відомо, Кулініча затримали в липні 2022 року за підозрою в шпигунстві на користь росії. Йому оголосили підозру у державній зраді, створенні злочинної організації, самовільному відході з місця служби в умовах військового стану, заволодінні зброєю та її незаконному зберіганні.

Читай у Google News!