Суд закрив справу проти людей, які допомагали Януковичу заволодіти угіддями “Сухолуччя”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Вищий антикорупційний суд закрив провадження стосовно Олександра Файніцького і Тетяни Файніцької, яких САП обвинувачувала у причетності до справи Віктора Януковича та ще трьох осіб про заволодіння угіддями “Сухолуччя” на території лісового фонду Сухолуцької сільської ради Київської області. Таке рішення 21 березня ухвалив ВАКС, повідомляє slovoidilo.ua.

Захисник обвинувачених просив закрити провадження стосовно Файніцьких, оскільки спливли строки давності. Суд задовольнив клопотання. “Задовольнити клопотання захисника. Звільнити обвинувачених [Олександра Файніцького і Тетяну Файніцьку] від кримінальної відповідальності на підставі ст. 49 КК України у зв’язку із закінченням строків давності за вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України. Закрити кримінальне провадження в частині обвинувачення [Олександра Файніцького і Тетяну Файніцьку] у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України, на підставі п. 1 ч. 2 ст. 284 КПК України у зв’язку зі звільненням від кримінальної відповідальності”, – йдеться в рішенні.

Як повідомляється, САП скерувала до суду справу Януковича про угіддя Сухолуччя. За версією обвинувачення, у 2007 році експрезидент [на момент вчинення злочину – прем’єр-міністр] заволодів державним майном – земельною ділянкою лісового фонду Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства на території Сухолуцької сільської ради Вишгородського району Київської області. За даними експертизи, орієнтовна вартість земельних ділянок становить понад 22 млн грн.

Читай у Google News!