Суд заборонив Газпрому виводити активи з Англії та Нідерландів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Англійський комерційний суд виніс нове рішення у справі між “Газпромом” і “Нафтогазом” стосовно транзиту. Згідно з ним, примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу може бути проведене після рішення Апеляційним судом округу Свеа у Швеції, а умови виконання Газпромом певних дій, повідомляє прес-служба Нафтогазу.

“Зокрема, суд обтяжив Газпром додатковими зобов’язаннями щодо не приховування та не виведення своїх активів з юрисдикцій Англії та Нідерландів”, – йдеться у повідомленні. Газпром також зобов’язаний протягом 28 днів з моменту задоволення клопотання надати грошове забезпечення на рахунок суду чи ескроу рахунок одного з лондонських банків як гарантію виконання вимог суду.

“Якщо Газпром ухилятиметься від виконання ухвали Англійського комерційного суду, до нього будуть застосовані санкції у вигляді штрафів або притягнення до кримінальної відповідальності директорів чи інших посадовців Газпрому”, – підкреслили у прес-службі.

Як повідомлялось, “Нафтогаз України” оголосив про нові процеси зі стягнення майна Газпрому в декількох країнах у рахунок оплати боргу російської компанії.

Читай у Google News!