Київський апеляційний суд випустив ключового свідка у справі МН17

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Київський апеляційний суд змінив запобіжний захід колишньому “командиру ППО” міста Сніжне, свідку у справі МН17 Володимиру Цемаху із тримання під вартою на особисте зобов’язання. Відповідне рішення суд ухвалив у четвер, 5 вересня, задовольнивши таким чином апеляційну скаргу захисту Цемаха, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ухвалу слідчого судді Шевченківського райсуду міста Києва від 22 серпня про продовження підозрюваному Цемаху запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 20 жовтня 2019 року включно – скасувати. Ухвалити нову ухвалу, якою у задоволенні клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Цемаху – відмовити. Застосувати до підозрюваного Цемаха Володимира Борисовича запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Звільнити Цемаха Володимира Борисовича з-під варти в залі суду негайно, – оголосив суддя.

Також суд зобов’язав Цемаха прибувати на виклики до слідчого, прокурора, суду; не відлучатися із населеного пункту, в якому він проживає і перебуває, без дозволу слідчого, прокурора, суду; повідомляти слідчого, прокурора, суд про зміну свого місця проживання та роботи. Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Повний текст ухвали буде оголошений о 10 годині 6 вересня.

Як відомо, наприкінці червня українські спецслужби затримали на території так званої “ДНР” колишнього “командира ППО” міста Сніжне Володимира Цемаха.

Читай у Google News!