Студенти Києво-Могилянської академії вимагають відставки Шкарлета

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Шкарлета

Студенти Києво-Могилянської академії підтримали безстроковий страйк через те, що Міністерство освіти та науки України відмовилось визнавати результати виборів НаУКМА. Про це йдеться у спільній заяві органів студентського самоврядування НаУКМА.

“Цим рішенням органи студентського самоврядування висловлюють свою незгоду з рішенням міністерства. Ми підтримуємо право могилянців самостійно обирати свого президента. Ми не перериваємо навчальний процес, але під час проведення протестних акцій студенти мають право не відвідувати заняття. Ми закликаємо адміністрацію НаУКМА забезпечити право студентів на протест”, – йдеться у заяві. До страйкового комітету також долучились представники органів студентського самоврядування, керівники студентських організацій, представники викладачів та працівників університету.

“Учора студентське самоврядування ухвалило рішення про безстроковий студентський страйк. 4 лютого о 9:00 могилянська спільнота виходить під Кабінет Міністрів України із закликом припинити свавілля МОН і підписати контракт з обраним президентом університету”, – йдеться в анонсі акції у Facebook.

Організатори акції підкреслили, що за законом у МОН відсутні повноваження щодо визнання чи невизнання результатів голосування.

“Подібне рішення є перевищенням повноважень і тиском на університет. Могилянка понад два роки залишається без очільника”, – наголошується у повідомленні.

У спільноті НаУКМА виступають за відставку міністра освіти Сергія Шкарлета, підписання контракту з обраним президентом НаУКМА, автономію українських університетів.

Читай у Google News!