“Ставляться, як до баранів, яких можна стригти”. Власники Rozetka і “Нової пошти” заявили про посилення тиску на бізнес від влади

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Ставлення влади до бізнесу після позитивної динаміки на початку війни, коли владі було страшно, знову погіршилось та супроводжується посиленням тиску, передає nv.ua.

Це набагато краще, ніж було за часів Януковича, але набагато гірше, ніж до війни”, – сказав співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін. За його словами, податкова служба регулярно перевіряє діяльність компанії.

“У нас нічого не знаходять і штрафують на суму, за яку ми, на їхню думку, не будемо сперечатися. Тобто, це якісь мінімальні суми штрафів. Але вони заважають. Але вони перевіряють. Але вони часто зупиняють роботу тощо”, – додав Чечоткін.

Співвласник експрес-доставки “Нова пошта” Володимир Поперешнюк зазначив, що підприємці змогли вільно видихнути торік, але останнім часом ситуація сильно змінювалася.

“Підприємці змогли вільно видихнути в березні [2022 року], коли було скасовано мита, запроваджено податкові пільги, і зараз усе повертається назад, до довоєнного часу. Коли владі було страшно і вона розуміла, що все може “накритися”, вони дали свободу підприємцям, коли вже не так страшно – знову можна ставитися до підприємців як до гусей і баранів, яких можна стригти та щипати”, – сказав він.

Читай у Google News!