Близька до Пашинського компанія забезпечила критичні постачання зброї для Міноборони – NYT

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У перші тижні широкомасштабного вторгнення рф в Україну український уряд потребував зброї, і швидко, а великі поставки НАТО ще не почалися. Про це пише nytimes.com.

ЗСУ значною мірою покладаються на боєприпаси радянського калібру, і їх існує обмежена кількість, в основному в країнах колишнього радянського блоку, включаючи ті, які не бажають протистояти росії. Щоб отримати доступ до них потрібні досвідчені мережі, які Пашинський та його команда має.

Найважливіший постачальник боєприпасів радянського калібру – Болгарія, відмовилася продавати напряму Україні, побоюючись засмутити росію. Це зробило Пашинського особливо цінним, кажуть чиновники. Українська бронетанкова техніка мала зв’язки в Болгарії. Контактною особою Пашинського там був брокер на ім’я Калоян Станіславов. Станіславов зміг змусити болгарські заводи визначити пріоритетність його замовлень.

New York Times зазначає, що “Українська бронетехніка” стала найбільшим приватним постачальником зброї в Україну із загальним обсягом поставок для Міністерства оборони України в понад 350 мільйонів доларів.

Протягом більшої частини минулого року “Українська бронетехніка” працювала надійніше, ніж державні компанії, показує аудит Міністерства оборони.

Читай у Google News!