Спроба назвати Революцію Гідності “переворотом” – це реванш. І ми маємо його зупинити – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
poroshenko kulak

Нинішня спроба переписати історію, назвати Революцію Гідності “переворотом” — це злочин проти незалежності і проти пам‘яті тих, хто ціною власного життя і здоров’я зупинив злочинців. Це і є реванш. І ми маємо його зупинити. Про це у Facebook написав п’ятий президент України та лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

“Сім років тому, у ніч на 30 листопада, на Майдані пролилася перша кров — звіряче побиття студентів “беркутом” стало моментом, після якого було зрозуміло, що немає вороття у минуле, що боротьба тільки починається. Режим Януковича перейшов останню межу. У відповідь мільйони українців вийшли на вулиці і показали силу, здатну рушити найавторитарніші режими. Бо владою в Україні є і буде народ. Після кривавого побиття студентів нас чекали провокації і безчинства “беркуту” 1 грудня, облави на Автомайдан, нацьковування тітушок на протестуючих, вбивства Нігояна, Жизневського, Вербицького, спалення Будинку профспілок, штурми Майдану і розстріл Небесної Сотні. За право жити вільно та гідно Україна заплатила дійсно велику ціну…”, – йдеться у дописі.

“Як нещодавно сказала мама Героя Небесної Сотні Романа Гурика: “Якщо зараз ми, дорослі, не виборемо незалежність для нашої країни, це прийдеться робити нашим дітям”. Нинішня спроба переписати історію, назвати Революцію Гідності “переворотом” — це теж злочин проти нашої незалежності і проти пам‘яті тих, хто ціною власного життя і здоров’я зупинив злочинців. Це і є реванш. І ми маємо його зупинити. Заради майбутнього України, заради минулих і прийдешніх поколінь”, – додав Порошенко.

Читай у Google News! google news