Реваншисти впевнено себе почувають за підтримки Зеленського – Сюмар

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Реваншисти впевнено себе почувають за підтримки Зеленського - Сюмар 1

Влада Зеленського через правоохоронні органи реалізує російський сценарій знецінення досягнень держави Україна після Революції Гідності, заявила народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар, передає prm.ua.

“Обшуки в Музеї Революції Гідності, і ця «справа Кузьміна» проти лідерів Майдану – це така демонстрація реваншу з боку Антимайдану. І до цього реваншу Антимайдан йшов весь останній рік так точно, а то й півтора року”, – сказала депутатка.

За її словами, нині реваншисти досить впевнено себе почувають за підтримки президента Володимира Зеленського.

“Ми не бачимо жодних кримінальних справ, пов’язаних із проросійською діяльністю окремих політиків, відстоювання і лобіювання інтересів держави-агресора, що було б логічно у ситуації країни, яка веде війну. Натомість якраз із проросійськими політиками активно заграє сьогодні влада, вони мають режим повного сприяння, в них все добре із роботою телеканалів, до яких є питання у багатьох експертів щодо розпалювання міжнаціональної ворожнечі”, – додала вона.

“Але намагаються максимально пресувати політиків Майдану, це стосується і п’ятого Президента України Петра Порошенка”, – заявила Вікторія Сюмар.

Депутатка зазначила: “Це реалізація російського сценарію. Росія має довести неуспішність Революції Гідності. Це її надзавдання”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket