Справи проти Коболєва, Пивоварського, Дихнє. Післясмак

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Коболєв

Чи може НАБУ та САП покарати всіх корупціонерів? Відповідь підтверджена роками – НІ. Пропускна здатність антикорупційної системи порядку 200 підозр в рік. З яких значна частина ритуальні на кшталт нардепам за проживання в готелі Київ або суддям за хабар $300, пише народний депутат 2014-2019 років та радник прем’єр-міністра України 2019-2019 рр Олексій Мушак.

Коболєв

Відповідно дуже важливим стає розстановка пріоритетів, бо саме вона задає модель поведінки держслужбовців. І в цьому плані НАБУ пішло по простому шляху доганяння “реформаторів”, бо вони зв’язують своє майбутнє з Україною та залишилися тут. А значить в процесуальному плані з ними набагато легше. А ті, хто крав зі збитків, не переймався з реформуванням галузі, але виїхав за кордон та порвав з Україною, мають всі шанси залишити непокараними.

Наочним прикладом є державне аграрне підприємство ДПЗКУ. Збитків під мільярд доларів, але з 15 керівників жоден не отримав покарання. А якщо додати строки давності, то ситуація в рамках країни стає ще жахливішою.

Значна частина команди Януковича вже в 2023 році стає недосяжною для покарання за тяжкі злочини, бо пройдуть необхідні для строків давності 10 років. Тому для держслубовців більш безпечно красти зі збитків та нічого не змінювати, аніж реформувати галузі та боротися з корупцією. Головне вчасно втікти закордон.

Редакція може не поділяти думку авторів розділу “Трибуна” і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Читай у Google News!