Сплеск активності правоохоронців приурочений до чергової закордонної поїздки Порошенка – адвокат

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Влада намагається відволікти увагу суспільства від нездатності захистити країну і громадян. Про це у Facebook заявив адвокат п’ятого президента України Ігор Головань.

“Щойно мені стало відомо, що нібито Печерський суд виніс таємне “рішення” про примусовий привід Петра Порошенка на допит у ДБР у якості свідка. Суд не повідомив народного депутата Порошенка про своє засідання, як цього вимагає стаття 482-2 КПК України порушив територіальну підсудність, тобто ухвала є очевидно неправосудною.

Це взагалі юрисдикція не Печерського суду, а Шевченківського. Такий поспіх і повне нехтування законом можна пояснити лише політичним тиском з боку Офісу президента, який – принагідно нагадуємо – задокументований на так званих “плівках Труби”.

Вже вкотре сплеск активності правоохоронців приурочений до чергової закордонної поїздки Петра Порошенка, яка запланована на 25 лютого. Це є очевидною ознакою прямого негласного і незаконного стеження за Порошенком з боку чинної влади. Це те, що називають “поліцейською державою”.

Ще один мотив – спроба влади відволікти увагу від нездатності захищати країну і громадян у кризових ситуаціях – на фронті, в економіці та у медицині.

Це “рішення” порушує практику Європейського суду з прав людини та буде нами оскаржене, ми також подамо скаргу до Вищої ради правосуддя на притягнення судді до відповідальності”, – повідомив Головань.

Як повідомляє НВ, згідно з документом, Порошенка повинні доставити в ДБР на 14:00 в п’ятницю, 28 лютого.

Читай у Google News!