Співробітників Інституту молекулярної біології відправили у відпустку за власний кошт

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Співробітників Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, які створили один з вітчизняних тестів на коронавірус, відправили в неоплачувану відпустку. Про це у Facebook пише старший науковий співробітник інституту, кандидат біологічних наук Оксана Півень.

За її словами, в інституції є проблеми навіть із базовим фінансуванням, тому штат відправили “відпочивати” щонайменше до кінця березня, незважаючи на карантин та епідемію в усьому світі.

“І ситуація з відпустками за власний кошт або переведенням установи на три-чотири робочі дні, тому що не вистачає грошей на оплату праці, не є чимось новим – це “хороша” щорічна традиція. Однак минулими роками вірусу не було, метеорит на Україну не падав, тому астрологи були і є популярнішими, ніж астрофізики…”, – пише Півень.

Вона зазначає, що як би цинічно це не звучало, але завдяки коронавірусу нардепи, чиновники та прості українці згадали, що в країні є наука, якою держава практично не опікується. За словами Півень, мітинги або акції протесту ніколи не звертали увагу влади на проблеми дослідників та наукової сфери.

Читай у Google News!