Спартц пропонувала високотехнологічну зброю та консультації, але відмовилася зустрічатися з Єрмаком

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Спартц

Конгресвумен Вікторія Спартц шукала можливості зустрітися з представниками української влади. Але коли їй запропонували зустріч із головою ОПУ Єрмаком, відмовилася, повідомляє cnn.com.

“Ви хочете, щоб я послала когось гідного, щоб обговорити тренування, коли ви повернетеся, чи, можливо, він зможе зустрітися з Резніковим чи кимось іншим цього тижня?” – запитала Спартц, посилаючись на міністра оборони України Олексія Резнікова. “Один з них також може привезти дуже високотехнологічну зброю для використання… він зробить це як послугу для вас і для мене, тому нам доведеться тримати ці зустрічі ‘не для протоколу'”, – написала Спартц.

Відповідаючи на запитання про ці тексти, Спартц сказала CNN, що вони були вирвані з контексту, і що вона “просто намагалася допомогти налагодити зв’язки з усіма, хто хоче допомогти Україні виграти війну, особливо з деякими ветеранами, які можуть дати безкоштовні та неупереджені поради як послугу для мене, оскільки вони мої друзі”. Вона додала, що “інсинуація про те, що я маю якийсь фінансовий інтерес, категорично не відповідає дійсності; я витрачаю десятки тисяч власних грошей, щоб допомогти Україні. Фінансові інтереси пана Єрмака – це те, що заслуговує на розслідування”.

Українські офіційні особи запропонували організувати зустріч між Єрмаком і Спартц, щоб прояснити ситуацію, але Спартц відмовила прийняти її, повідомлять джерела. Спартц визнала, що їй пропонували зустрітися з Єрмаком після того, як вона надіслала листа Байдену, але тоді МЗС України розкритикувало її “нападки” на Єрмака як “цинічні” та “безпідставні”.

“Я вирішила, що ця зустріч буде непродуктивною за таких обставин”, – сказала вона.

Читай у Google News!