“Слуга” Ткаченко анонсував перегляд закону про мову

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Голова комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко анонсував перегляд закону про державну мову. Про це він заявив у інтерв’ю Главкому.

“Щодо цього мовного закону є питання, скажімо, штрафи за використання мови у сфері послуг”, – сказав народний депутат від “Слуги народу” Олександр Ткаченко.

За словами Ткаченка, нардепи на базі комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики розпочали підготовку до національного круглого столу щодо мовного питання. Таким чином законодавці хочуть знайти компромісний підхід, який би об’єднував країну.

“Це непросте питання. Ми будемо до цієї дискусії залучати фахівців, науковців, експертів. Тому, якщо розпочинати цю дискусію і йти вперед, то потрібно чітко усвідомлювати всі ризики, з якими ми можемо стикнутися. Така дискусія незабаром розпочнеться. Принаймні, вчені, до яких ми звернулися з такою ідеєю, відреагували: слава богу, нарешті можна почати. Суспільство давно вже чекає відвертої, але спокійної розмови з цього питання. Якщо робити зміни, то лише комплексно, не вибірково. Тому ми в цьому законі про медіа практично не торкалися мови”, – сказав Ткаченко.

Читай у Google News!