Скандальний плейлист для збірної обирали в УЄФА, з чартів створених в Spotify

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Скандальний плейлист в Spotify на Євро-2020, куди потрапили композиції російських виконавців, обирали в УЄФА. Про це повідомили в Українській асоціації футболу.

“Ми свідомо витримали паузу перед тим, як коментувати тему з так званим ‘музичним плейлистом національної збірної’. Адже чекали на відповідь колег з УЄФА. Справа в тому, що композиції із переліку, який з’явився в ЗМІ як ‘вибір гравців головної команди України’, наші футболісти насправді не обирали. За виключенням однієї пісні — ‘Їхали козаки’ гурту ‘Тінь сонця'”, – йдеться у повідомленні. Як стверджує УАФ, інші пісні самостійно вибрали колеги з УЄФА, які у своєму виборі користувалися даними з локальних чартів України.

“На жаль, про підсумки такого кастингу УАФ не повідомили. У відповідь на наш запит в УЄФА відзначили, що вже вжили заходів для виправлення цього непорозуміння та готові до формування альтернативного символічного плейлиста збірної України. Скандальний перелік композицій, де серед іншого є виконавці, яким заборонений в’їзд в Україну, буде заблокований”, – резюмується в повідомленні.

Як відомо, УЄФА зробив російський “Газпром” офіційним спонсором Євро-2020. Водночас у компанії Spotify відмовились розказати хто саме керує створенням плейлистів для України. “Є команда міжнародних музичних редакторів, що базуються в Берліні, але ми не розкриваємо ім’я або походження своїх співробітників”, – заявили у 2020 році в компанії на питання від ain.ua.

Читай у Google News!