Сюмар нагадала Арестовичу, що Україна не росія: Як треба зневажати народ, аби вважати, що питання про розмінування та Маріуполь виникають “по вказівці”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Арестовичу

Депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар відповіла Олексію Арестовичу на його заяви про те, що ніби «тему розмінованого Чонгару почали качати «порохоботи». Сюмар підкреслила, що представники влади не чують і не поважать свій народ, який має право на запитання, бо Україна – на росія.

«Цитата, яка вразила зранку: «Арестович заявив, що «пакт про ненапад» між владою та партією Порошенко протримався 23 дні, після чого «порохоботи» почали качати теми нібито розмінованого Чонгара, небажання нинішньої влади вступати до НАТО та спеціальної «здавання» Маріуполя». Це ж як треба зневажати український народ, щоб вважати, що питання про розмінування Чонгару і оточення Маріуполя виникають тільки по «вказівці Порошенка»?», – написала Сюмар

«Всі решта без мізків? Питань не має права виникати і їх не можна ставити навіть в соцмережах, бо подібні Арестовичу впровадили в країні тотальну ТБцензуру? Дарма хлопці не зрозуміли, що Україна – не росія. І ніколи нею не буде. Тут є громадянське суспільство і воно буде ставити питання. І не треба про «не на часі». Бо під час війни вчасно не вирішені питання і проблеми часто коштують надто дорого – платити доводиться людськими життями», – підкреслила Сюмар.

«І ще одне: під час війни – влада означає відповідальність. Так само як і в мирний час. Відповідальність як за ситуацію на фронті, так і за внутрішню єдність також. Відповідальність – це поважати і чути власний народ. І зберегти країну», – резюмує Сюмар.

Читай у Google News!