Сім’я глави НБУ Шевченка заборгувала за “комуналку” 1,2 млн гривень – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Сім'я глави НБУ Шевченка

ОСББ “Фундуклеєвский”, керуюча компанія однойменного житлового комплексу в центрі Києва, судиться за комуналку з повними тезками призначеного сьогодні глави НБУ на суму 1,2 млн грн.

ОСББ доводиться вибивати заборгованості через суди у Юлії Миколаївни і її чоловіка Кирила Євгенович Шевченка, свідчать дані реєстру судових рішень, повідомляє “Прямий”.

Сім'я глави НБУ Шевченка

Сайт “Фундуклеевского” містить прізвища, суми боргів, а також рішення судів щодо боржників. Наприклад, в 2019 році Шевченківський райсуд Києва зобов’язав мешканців розплатитися з ОСББ. Одне з останніх рішень на суму 1,2 млн грн. Пара також має борги за опалення на суму майже 33 тисячі гривень.

“Своїми діями вони залізли в кишені сусідів, тим самим поставивши себе поза колективом співвласникі”, — пише керівництво ОСББ, перераховуючи прізвища тих, хто забув оплатити комуналку. Серед них фігурує і сім’я Шевченків.

Шевченківський суд зобов’язав сім’ю Шевченка сплатити борг, а Київський апеляційний скасував це рішення. Зараз ОСББ дійшли до Верховного суду. У травні 2020 року відкрили касаційне провадження.

ЖК “Фундуклеевский” — це елітна новобудова на вул. Богдана Хмельницького, 58-А в центрі Києва. Він побудований в 2015 році та відомий скандалом про забудову архітектурної пам’ятники — Київського велотреку (1913 р.). На сайті ОСББ повідомляється, що у боржників К. Е. Шевченка і Ю. Н. площа квартири — 304,6 кв. м.

У декларації нового глави НБУ зазначено, що він з 2015 року з дружиною Юлією Миколаївною володіє квартирою розміром 304,60 “квадратів” у Києві.

Нагадаємо, Верховна Рада 16 липня проголосувала за призначення Кирила Шевченка головою Національного банку України.

Читай у Google News!