“Гусєв має упереджене ставлення”. Пашинський заявив, що хоче очної ставки з новим послом України в Азербайджані

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Народний депутат VIII скликання Сергій Пашинський, який є підозрюваним у справі з реалізації нафтопродуктів Курченка, заявив, що хоче очної ставки з новим послом України в Азербайджані Юрієм Гусєвим. Про це повідомляє glavcom.ua.

«Рівно минуло десять років, як пан Гусєв написав на мене до НАБУ заяву про злочин у зловживанні владою та службовим становищем. Я вимагаю очної ставки з Гусєвим, якого нещодавно призначено послом в Азербайджані. Пане прокуроре, давайте проведемо слідчі дії з Гусєвим», – звернувся екснардеп до прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який був присутній у суді.

Пашинський зауважив, що Гусєв має упереджене ставлення. Це тягнеться з 2015 року, коли колишній нардеп запідозрив тодішнього заступника міністра оборони Юрія Гусєва у завищенні цін на 180 млн грн під час закупівлі пального для армії. Як зауважив Пашинський, відповідне кримінальне провадження не розслідується з 2016 року.

Додамо, що ексзаступник міністра оборони Юрій Гусєва проходить свідком у справі про розкрадання «палива Курченка», в якій підозру одержав Пашинський. Зі свідчень Гусєва, який у 2015 році працював заступником міністра оборони, тодішній нардеп і керівник комітету Ради з питань нацбезпеки та оборони Сергій Пашинський особисто телефонував йому і просив підписати сумнівні документи. У них йшлося про передачу пального з херсонської нафтобази для потреб армії. Це відбулося у березні 2015 року.

Експосадовець Міноборони повідомив, що документи, запропоновані Пашинським, викликали у нього застереження, тому Гусєв їх не підписав. «Невдовзі після мені зателефонував Пашинський, який почав обурюватися моєю відмовою. Я пояснив, що не підписуватиму документ, що містить недостовірні відомості», – розповів колишній очільник «Укроборонпрому».

Гусєв додав, що обвинувачений екснардеп погрожував йому «кримінальними справами, а також звільненням з посади заступника міністра оборони».

Як повідомляється, 22 лютого 2024 року Зеленський призначив Гусєва Юрія Веніаміновича на посаду надзвичайного і повноважного посла України в Азербайджанській Республіці.

Читай у Google News!