Шмигаль: Ми спокійно пройдемо опалювальний сезон, якщо …

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
опалювальний сезон

Україна нормально пройде опалювальний сезон, якщо не буде стресових ситуацій, зокрема, значного погіршення погодних умов або ж гібридних атак з боку північного сусіда. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає ukrinform.ua.

“Є напружена ситуація загалом у світі, енергетична криза у Європі, є недостатня кількість вугілля на світовому ринку. Ми розпочали та проводимо опалювальний сезон. За інших рівних умов, тобто якщо не буде стресових подій, погодних умов, не буде гібридних атак з боку нашого північного сусіда, ми пройдемо опалювальний сезон спокійно, бо проходимо кожного нормального року”, – сказав Шмигаль.

За його словами, за останні роки вперше опалювальний сезон почався без жодних проблем. “Тобто не було якихось критичних ситуацій, стресів, чи щоб десь ТЕЦ не включились, десь чогось не вистачало”, – сказав глава уряду.

Прем’єр-міністр також запевнив, що вугілля Україні вистачить, адже в країну прямують морським шляхом 10 кораблів із законтрактованим вугіллям. Окрім того, держава змогла на 28% збільшити власний видобуток.

“Від 2 до 2,4 млн тонн – це видобуток плюс імпорт помісячно. І порядку 1,7- 1,9 млн тонн – це спалювання вугілля, споживання. Тобто ми у позитивному балансі”, – сказав Шмигаль.

Читай у Google News!