Іран приховує імена обвинувачених в авіакатастрофі літака МАУ та ігнорує запити України

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
літака МАУ

Іран не надає доступ до імен і посад обвинувачених у справі щодо збиття літака авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) під Тегераном, повідомляє Офіс генерального прокурора.

“Ретельно приховуються імена й посади обвинувачених осіб та дії, які інкримінуються кожному з них. Утім я хочу запевнити, що ми рухаємося вперед у нашому кримінальному провадженні. І ми не єдині в цій боротьбі за справедливість. Канада, Великобританія та Швеція є надійними нашими партнерами як у міжурядовому процесі, так і в кримінальному блоці питань”, – сказав заступник генерального прокурора Максим Якубовський, який напередодні других роковин авіакатастрофи літака МАУ рейсу PS 752 зустрівся з родичами загиблих громадян України, щоб поінформувати про стан досудового розслідування.

Як повідомляють в ОГП, за два роки у кримінальному провадженні щодо збиття літака відправлені 26 міжнародних запитів до іноземних країн.

Своєю чергою Іран продовжує фактично ігнорувати українські запити про міжнародну правову допомогу. За словами Якубовського, нещодавно іранська сторона знову порушила досягнуті домовленості під час третього раунду міждержавних переговорів, який відбувся в червні поточного року.

Зокрема, не була виконана обіцянка надати можливість ознайомитися українським прокурорам із матеріалами іранської кримінальної справи, яку вже відправили до суду.

Читай у Google News!