Ще кілька таких заяв, і ми отримаємо тектонічну тріщину між Україною і вільним світом – Климпуш-Цинцадзе щодо Кулеби

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
kuleba

Вже в листопаді нас попередили про можливе нове вторгнення росії. Зеленський і вся його обслуга заколихували країну, а в цей час партнери нас почали додатково озброювати та чинити безпрецедентний тиск на путіна, пише Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Саме партнери зробили російську загрозу видимою. Суб’єктність, про яку можновладці зараз хваляться на 1+1, виникла не завдяки, а всупереч злочинній бездіяльності і божевільним заявам влади.

І ось після пресконференції Зеленського, де він примудрився звинуватити Захід у допомозі, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба каже про втому під партнерів, про якийсь “тектонічний зсув в українському суспільстві.

Пане Дмитре, ще кілька таких заяв, і цей зсув перетвориться на тектонічну тріщину між нами і вільним світом, яка поглине не лише вашу “професійну” команду, а і всю країну. Для тих, хто зараз почне шукати логіку у словах Кулеби і звинувачувати опозицію в нагнітанні і “порохоботстві” – відео. Що тут незрозуміло?

Як голова Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС вимагаю від МЗС негайного вибачення за таку нісенітницю.

Читай у Google News! google news