“ЄС” у Київраді закликала уряд виділити 300 млн для системи національного спротиву

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
національного спротиву

“Європейська Солідарність” у Київраді закликала владу виділити 300 мільйонів гривень місцевим радам для створення системи національного спротиву.

“В умовах зростання зовнішньої загрози існує гостра потреба в ефективному формуванні рівня обороноздатності громад. Для повноцінної роботи системи територіальної оборони на місцевому рівні має бути належне технічне та матеріальне забезпечення. Ми закликаємо парламентарів консолідувати сили та збільшити фінансування на зміцнення обороноздатності держави. Необхідно зменшити соціальне напруження та надати додаткові гарантії для безпеки територіальної громади міста Києва”, – наголошує депутат фракції “Європейська Солідарність” у Київраді Вадим Сторожук. “ЄС” підкреслюють – наразі громадам бракує коштів на територіальну оборону та підготовку національного спротиву, оскільки велика частина місцевих бюджетів виділяється на компенсації різниці тарифів та боротьбу з пандемією.

“Без фінансового та ресурсного забезпечення інститут територіальної оборони не зможе повноцінно працювати. Тому наша фракція закликає прийняти зміни до державного бюджету України на 2022 рік, збільшивши видатки на оборону та зміцнення обороноздатності держави. Це вкрай важливо в умовах російської загрози. Бездіяльність означає саботаж”, – наголошує голова фракції “ЄС” у Київраді Володимир Прокопів.

Читай у Google News!