СБУ викрила ексбойовика “Оплоту” у лавах ЗСУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
СБУ викрила ексбойовика

Контррозвідники Служби безпеки України виявили на Харківщині колишнього бойовика терористичної організації “ДНР”, який зараз є військовослужбовцем Збройних Сил України, повідомляє СБУ.

Під час слідства встановлено, що мешканець Харківської області у липні 2014 року приєднався до незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР». На посаді стрільця у складі так званих «Спецназ ДНР» та «Батальон «Оплот» він виконував обов’язки патрульного, охороняв підконтрольні бойовикам об’єкти та місцевість. За це харків’янин отримував щомісяця гроші в еквіваленті близько 5 тисяч гривень.

У жовтні 2014 року бойовик за власною ініціативою вирішив припинити співробітництво з терористами та повернувся на Харківщину. Згодом він вступив до лав Збройних Сил України.

Наразі слідчі Управління СБ України в Харківській області повідомили колишньому бойовику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Читай у Google News!