РПЦвУ перебуває на межі вседозволеності та диверсійних акцій – СтопРеванш

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Московська патріархія тільки в Україні свідомо не дотримується карантинних обмежень, запроваджених державою, наражаючи на небезпеку пандемії сотні тисяч українців. Релігієзнавці вважають, що ієрархи цієї релігійної структури в Україні перебувають на межі вседозволеності та диверсійних акцій. Про це йдеться у матеріалі проекту “СтопРеванш”, передає 5.ua.

Професор Мадридського університету, релігійний аналітик Володимир Мельник заявляє, що дії представників Московської патріархії підпадають відразу під кілька статей Кримінального кодексу України.

Але злісне недотримання карантину, що тягне за собою тяжкі наслідки – підстава не лише для кримінального переслідування. Він вважає, що слід розірвати з Московською патріархією договори оренди приміщень, що перебувають у державній власності. Насамперед – Києво-Печерської Лаври.

Там на заклик намісника-ігумена Павла Лебідя весь час карантину тривали масові богослужіння, що призвело до інфікування як самого Лебедя, так і сотень насельників монастиря. Двоє з них – Нифонт та Наум – вже померли від COVID-19.

Редакція інтернет-видання “Духовний фронт” проводить моніторинг дотримання карантину, запровадженого в Україні. Вони мають цілий каталог фактів саботажу карантину з боку релігійних громад Московського патріархату та заклики очільників цієї організації ігнорувати заходи безпеки. Не припиняються щоденні масові зібрання вірян Московської патріархії у всіх куточках держави.

“Це має ознаки диверсії, і я не виключаю, що можливо вони планують таку вказівку, щоб поширити максимально вірус вперед українців, і тим самим підірвати і так у складну ситуацію у нас… У порівнянні з РПЦвУ позиція Православної церкви України викликає більше довіри і більше поваги, вона спрямована до людей, щоб людей убезпечити від загрози зараження – на чому постійно наголошує Блаженніший митрополит Київський Епіфаній – будьте вдома, моліться, скоро все пройде”, – вказує редактор видання, релігієзнавець Олександр Кириленко.

Читай у Google News!