російські окупанти торгують награбованим майном українців у Білорусі – розвідка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Welcome to Belarus sign at the airport

Головне управління розвідки українського Міністерства оборони виявило в білоруській Наровлі спеціалізований базар російських окупантів, де вони продають майно пограбованих українців.

“В ‘асортименті’ мародерського базару: пральні та посудомийні машини, холодильники, дорогоцінні прикраси, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, витвори мистецтва, дитячі іграшки, косметика. Тобто все, що росіяни здобули шляхом мародерства та грабунку мирного населення в Україні”, – йдеться в повідомленні.

“Наразі окупантами організовано централізоване постачання нових партій мародерського “товару” на свій базар. Зокрема з міста Буринь (Конотопський р-н Сумської обл.) в напрямку державного кордону рухається колона вантажних автомобілів з різноманітним майном – промисловими товарами та речами домашнього вжитку.

В місті Мозир (Білорусь) скупчуються російські військові КАМАЗи, з яких солдати вивантажують пакунки з речами, здобутими шляхом мародерства. Награбоване відправляється до рф російською службою експрес-доставки СДЕК”, – додали в ГУР. 

Читай у Google News!