Ще один швейцарський банк допомагає громадянам рф обходити санкції – розслідування

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
обходити санкції


Швейцарський банк CIM Banque дозволяє громадянам Російської Федерації відкривати мультивалютний рахунок та оформлювати віртуальні та пластикові картки міжнародних платіжних систем Visa/Mastercard. Раніше повідомлялося, що внаслідок санкційних обмежень, картки Visa/Mastercard, випущені російськими банками, не працюватимуть для оплати товарів та послуг за кордоном. Про це йдеться у розслідуванні «Схем».

Журналісти «Схем» звернулись у банк як потенційні клієнти. Менеджерка банку CIM Banque Катерина письмово підтвердила, що CIM Banque дозволяє громадянам росії відкривати мультивалютні рахунки та отримувати платіжні картки Visa/Mastercard, щоб робити міжнародні перекази та сплачувати за товари та послуги за кордоном.

Вона також повідомила, що картку Visa/Mastercard можна оформити не лише віртуальну, але фізичну – і «її можна буде поповнювати через інтернет-банкінг або через оператора».

На уточнення, які саме потрібні документи для цього, у банку розповіли, що це – копія закордонного паспорта, довідка з місця проживання та податковий номер. Після цього треба перерахувати перший депозит у сумі 5 тисяч доларів, євро чи швейцарських франків, далі буде «проведена відеоконференція». Розгляд документів, повідомили у CIM Banque, триватиме від 3 до 5 днів.

CIM Banque – це приватний швейцарський банк, заснований Франческо Синьйоріо (Francesco Signorio) у 1990 році зі штаб-квартирою у Женеві. У швейцарському реєстрі Francesco Signorio зазначений, як директор банку, а серед менеджменту є російські прізвища. Банк має свою сторінку також і російською мовою.

Раніше «Схеми» розповіли про інший швейцарський інтернет-банк Dukascopy Bank, який також допомагав громадянам Російської Федерації обходити обмеження. Після виходу розслідування в установі повідомили, що припинили видачу карток Visa/Mastercard резидентам росії.

Читай у Google News!