росіяни зазнали величезних втрат серед офіцерів середнього та молодшого рангу – розвідка Британії

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
офіцерів

Армія російської федерації зазнала величезних втрат серед офіцерів середньої та молодшої ланки під час війни з Україною, що призведе до подальшого зниження бойового духу російських солдатів, наголошують в Міноборони Великої Британії з посиланням на інформацію своєї розвідки.

Зауважується, що командири бригад і батальйонів висуваються вперед назустріч небезпеці, оскільки вони несуть повну відповідальність за дії своїх підрозділів.

“Втрата значної частини молодого покоління професійних офіцерів, ймовірно, посилить поточні проблеми з модернізацією підходу до командування й управління”, – підкреслюють у британській розвідці.

Аналогічно для молодших офіцерів. Їм доводилося керувати тактичними діями найнижчого рівня, оскільки в армії не вистачає кадрів добре навчених і наділених повноваженнями унтерофіцерів, які виконують цю роль в західних військах.

Навіть більше, батальйонні тактичні групи (БТГ), які утворюються в Україні з уцілілих частин з декількох підрозділів, скоріше за все, будуть менш ефективні через нестачу молодших командирів.

Читай у Google News!