росія привласнила 4 095 пам’яток національного та місцевого значення в Криму – ЮНЕСКО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Криму

У Криму російська окупаційна влада продовжує порушувати права людини і привласнювати об’єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО й інші культурні пам’ятки, повідомляє ЮНЕСКО.

“російська окупація Криму змінила сприйняття історико-культурної спадщини України як державою, так і суспільством. росія привласнила українські культурні цінності на півострові, включаючи 4095 пам’яток національного та місцевого значення […] росія використовує таке привласнення для реалізації своєї комплексної довгострокової стратегії щодо зміцнення свого історичного, культурного і релігійного домінування над минулим, сьогоденням і майбутнім Криму “, – підкреслили в ЮНЕСКО.

Крім того, в доповіді йдеться про те, що за сім років окупації ситуація з правами людини в Криму значно погіршилася. “Систематичні політичні переслідування, фізичний та психологічний тиск, знищення незалежних ЗМІ, дискримінація за релігійною ознакою, порушення прав власності і мовних прав змусили більш ніж 45 000 кримських татар і українців покинути окупований півострів “, – йдеться в повідомленні.

Читай у Google News!
Читай у Google News!