росія оприлюднила перелік своїх “хотєлок” від США та НАТО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

росія оприлюднила документ під назвою “Договір між Російською Федерацією та Сполученими Штатами Америки про гарантії безпеки” та “Угода про заходи забезпечення безпеки Російської Федерації та держав-членів Організації Північноатлантичного Договору”.

Згідно з цим документом НАТО має зобов’язатися виключити подальше розширення та приєднання України до організації. “Учасники, які є державами-членами Організації Північноатлантичного договору, приймають зобов’язання, що унеможливлюють подальше розширення НАТО, у тому числі приєднання України, а також інших держав.”, – йдеться в документі.

Крім того, країни НАТО та росія підтверджують, що не розглядають один одного як противники. Вони не мають використовувати територію інших держав у цілях підготовки та здійснення збройного нападу проти іншої сторони договору. Тож НАТО відмовляється від будь-яких військових дій на території України, Східній Європі, Закавказзі, Центральній Азії.

Організація Північноатлантичного договору також мають не розміщувати додаткових військових озброєнь за межами країн, де вони були на травень 1997 року.

Читай у Google News!