США вважають, що росія не має достатньо сил, щоб контролювати Херсонщину – CNN

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Херсонщину

США вважають, що у росії недостатньо сил у Херсоні, щоб ефективно окупувати та контролювати регіон, особливо після виведення сил із цього району для боротьби на Донбасу. Про це заявив один американський чиновник в коментарі cnn.com.

Керівник національної розвідки Eвріл Хейнс заявила, що кремль “зіткнувся зі зростанням партизанської активності на півдні України”. Інший американський чиновник сказав, що перекидання російських сил, очевидно, створило нові можливості для активізації українських партизанів, які здійснюють напади на представників окупаційної влади. Крім того, ЗСУ проводять контратаки поблизу Херсона, що лише посилює напруження серед російських окупаційних сил у цьому регіоні.

“Цей регіон має вирішальне значення для росії для утримання контролю над узбережжям Чорного моря та доступу до Кримського півострова. Незрозуміло, скільки російських військ зараз перебуває в Херсоні чи поблизу нього, однак окупація проти вороже налаштованого місцевого населення вимагає набагато більше військових, ніж мирна окупація території”,- пише видання.

Читай у Google News!