Родини Героїв Небесної Сотні вважають, що Венедіктова змінює вектор розслідування “справ Майдану”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Представники Громадської організації “Родина Героїв Небесної Сотні” вимагають повернути кураторство департаментом у “справах Майдану” Віктору Трепаку. Відповідне звернення до президента опублікували на сторінці організації у Facebook.

Родини Героїв вимагають повернути кураторство Трепаку і забезпечити можливість продовжити працювати в режимі останнього місяця. У разі незгоди вимагають відставки Ірини Венедіктової з посади генерального прокурора.

Саме вона передала керівництво департаментом “справ Майдану” своєму заступнику Андрію Любовичу. Родини Героїв Майдану цим обурені й вбачають у призначенні конфлікт інтересів.
Твердять: Любович був причетний до переслідування активістів під час Революції Гідності 2013-2014 років. Був начальником слідчого управління в прокуратурі Дніпропетровської області. Місцеві прокурори брали участь у затриманнях, арештах і притягненні до відповідальності активістів місцевого Майдану.

У громадській організації вважають, що Ірина Венедіктова змінює вектор розслідування “справ Майдану” та нагадують, що на посаді керівника ДБР вона призначила в цей орган одного з адвокатів Януковича Олександра Бабікова.

Читай у Google News!