Рішення передати контракти на годування українських в’язнів росіянам – це диверсія проти безпеки України – нардепка “Голосу”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
годування українських в'язнів

Контракти на годування українських в’язнів росіянам є відвертим та неприкритим лобіюванням інтересів російського бізнесу в Україні. Про це заявила нардеп “Голосу” Соломія Бобровська, передає censor.net

Як повідомляється, відповідно до публічної системи закупівель “Прозоро“, “Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України” Мін’юсту віддало російській компанії ТОВ “АРТ СВН” державних харчових тендерів на суму у майже 1.8 млрд грн.

“Рішення Міністерства юстиції є абсолютно неприпустимим в часи триваючої агресії Російської Федерації проти України, а тим паче зараз, коли повномасштабне вторгнення російських військ до України з боку рф чи її сателітів можливе чи не кожної хвилини. Рішення передати рамкові тендери росіянам є диверсією проти економічної безпеки та економічної незалежності України, а також відвертим та неприкритим лобіюванням інтересів російського бізнесу в Україні. Мною було направлено офіційне звернення до Міністерства юстиції України щодо цієї ситуації”, – заявила вона.

У Мін’юсті натомість не вважають свої дії протизаконними. “Закон не містить жодних обмежень щодо участі у процедурах закупівлі українських компаній, засновниками яких є громадяни Російської Федерації”, – заявили у відомості Малюськи, виправдовуючи одну з останніх угод, підписаною з ТОВ “АРТ СВН” (вартістю 815 млн грн на постачання м’яса).

Вказана компанія, за даними з Реєстрів, належить росіянину Костянтину Кучеренку. Фірма була створена всього лише 10 місяців тому, але за останні 6 місяців уклала з українськими тюремниками угод на понад 1,8 млрд грн (1 809 068 748.00 грн).

До того ж за державні кошти належна росіянину “АРТ СВН” годує свіжомороженою рибою ще й майбутніх українських військових, зокрема, вихованців Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Захист”.

Читай у Google News!