рф влітку перекинула на Донбас 600 тонн боєприпасів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Головному управління розвідки Міністерства оборони України заявили, що рф з початку літа перекинула на Донбас 600 тонн боєприпасів для незаконних збройних формувань, повідомляє Еспресо.

Окупанти продовжують активно забезпечувати потреби російського окупаційного угруповання військ на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях. Так, протягом червня-липня з території росії залізничним транспортом для з’єднань і частин “1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС рф” доставлено понад 600 тонн боєприпасів, у т.ч. для реактивних систем залпового вогню, артилерійських систем і мінометів, і десятки цистерн з пально-мастильними матеріалами.

У той же час автомобільним транспортом з російської території завозилися вантажі військового призначення, в т.ч. мова йде про цивільні автомобілі, супровід яких при перетині неконтрольованих ділянок українського кордону здійснювався ФСБ рф, а після перетину – підрозділами російсько-окупаційних військ.

У квітні стало відомо, що збройні формування росії продовжують застосовувати на сході України “новинки” російського оборонпрому.

Як повідомлялося, займають все більшу територію російські війська в Абхазії та Південній Осетії.

Читай у Google News!