Реваншисти атакують мову через Конституційний суд – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Реваншисти атакують мову

Реваншисти атакують мову через Конституційний суд.  Так п’ятий президент України Петро Порошенко прокоментував на своїй сторінці у Facebook те, що Конституційний Суд сьогодні знову взявся до розгляду мовного закону. 

“Кілька тижнів тому ми дізналися про кримінальну справу щодо Томосу. Сьогодні прийшли по мову. Реваншисти атакують її через Конституційний суд. На чолі атаки на українську – ОПЗЖ. Їм допомагають – окремі “Слуги народу” з високою концентрацією ідеологічної скловати. Впевнений, що люди, які воюють з нашою мовою, воюють із самою Україною. Адже в суспільстві розвиток і захист нашої мови не створює проблем. Проблему це питання становить лише для країни-агресора”, – заявив він.

“При створенні мовного закону ми врахували думки всіх зацікавлених сторін, які сповідують державну політику. Єдина думка, яку ми не збиралися враховувати, – це думка Москви. Переконаний, що закон про мову цілком та повністю відповідає Конституції України і поважає права людей. Тут – одна із головних червоних ліній, порушення якої є наріжним питанням національної безпеки”, – додав Порошенко.

Читай у Google News!