“путін — у відставку”. У Хабаровську пройшов наймасовіший в історії міста мітинг

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
наймасовіший в історії міста мітинг

У суботу, 11 липня, в Хабаровську пройшов наймасовіший в історії міста мітинг на підтримку затриманого губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала.

Про це пише nv.ua з посиланням на російські ЗМІ.

Як йдеться у повідомленні, учасники акції пройшли ходою центральними вулицями міста, перекривши їх для руху транспорту. Десятки тисяч людей зібралися на центральній площі Хабаровська. Напередодні її огородили парканом нібито для проведення дезінфекції, однак це не зупинило мітингувальників.

Люди несли плакати з написами Свободу Фургалу і Я/Ми Сергій Фургал. Мітингувальники скандували Свободу!, москва, йди, Далекий Схід — наш, путіна — у відставку і путін злодій.

У пресслужбі губернатора Хабаровського краю розмістили звернення до жителів. «Дякую за вашу підтримку. Такої одностайності ще не бачив ні Хабаровський край, ні Далекий Схід, ні росія. Ми впевнені, що ви будете почуті», — відзначили там.

Перед мітингувальниками виступила прессекретар Фургала Надія Томченко. За її словами, в акції на підтримку губернатора брали участь близько 20 тисяч осіб. Одночасно акції протесту пройшли в Комсомольську-на-Амурі, Ельбані, Сонячному та інших містах регіону.

Мітингувальники підписали петицію на підтримку Фургала.

Поліція не втручалася в проведення акцій протесту, затриманих на мітингах не було.

Сергія Фургала затримали 8 липня. Його підозрюють в організації вбивств кількох підприємців. Йдеться про злочини, які сталися в Хабаровському краї і Амурській області в 2004—2005 роках.

Також наголошується, що, крім губернатора, затримані ще четверо активних учасників його злочинної групи.

Читай у Google News!