путін не виконав жодну домовленість з нормандського саміту, але Зеленський мовчить про це – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

російська Федерація не виконала жодну домовленість з нормандського саміту, в тому числі і узгодженість про припинення вогню на Донбасі. Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка фракції Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

“З минулої зустрічі залишились тільки красиві фотографії, де путін і Зеленський один одному мило посміхаються, насправді – жодна домовленість попереднього саміту, який відбувся в грудні попереднього року в Парижі не виконана. І до речі, вона невиконана не Зеленським, треба відати належне, вона не виконана Російською Федерацією, вона не виконана путіним. Інше питання, що Зеленський і його команда про це мовчать, – сказала політик.

За словами Геращенко, ключовою домовленістю в грудні 2019 року, було припинення вогню, визначення дати припинення вогню, сталим режимом тиші. “Я хочу нагадати, що тільки за цей рік загинуло 39 українських воїнів. Скажіть будь-ласка, коли ви чули апеляцію Зеленського до Російської Федерації, що ви не виконуєте ключового рішення нормандського саміту?” – запитує депутат.

Читай у Google News!