Психолог назвав події в Луцьку акцією впливу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Захоплення заручників у Луцьку та їх звільнення виглядало як повний фарс, некомпетентність правоохоронних структур чи акція впливу.

Про це заявив психолог Дмитро Попов, повідомляє “Прямий”.

“Оскільки у мене є досвід, я проходив службу у спецпідрозділі “Альфа” СБУ саме на посаді психолога і парламентера, я хочу сказати, що те, що було розіграно – або це повний фарс, або це абсолютна некомпетентність правоохоронних структур. Все дуже просто. Технологія до неподобства проста. По-перше, при одяганні наручників, що там робив поліцейський? Його там бути не повинно! Там повинна працювати тільки “Альфа”. Це її юрисдикція. Після того як він був затриманий, чому не було взагалі уваги до сумки, в якій могла бути вибухова речовина? Спочатку цю сумку повинні були повністю обробити вибухотехніки”, – розповів Попов.

Він зауважив, що після того бойова група повинна була увійти в автобус, щоб перевірити, чи немає там спільників терориста та іншого вибухового пристрою.

“І ще, після того, як заручники просиділи 9 годин і виходили з автобуса досить веселі, і це все під сонцем… Це все дуже сильно вказує на те, що дійство було якимось несправжнім… Зараз наростає невдоволення народом тим, що робить уряд і депутати. Тому це відволікання уваги. Можливо відволікання уваги для прийняття якогось наступного законодавчого акту, який посилить поліцейський режим… Це називається – акція впливу”, – додав Попов.

4 сезон “Слуги народу”?

Раніше директор Інституту світової політики Євген Магда відзначив, що захоплення автобуса із заручниками в Луцьку 21 липня і подальші дії влади свідчать про те, що спроба теракту могла бути постановкою.

“Припускаю, що в 21 липня в Луцьку ми бачили спробу зняти четвертий сезон “Слуги народу”, але не у комедійному жанрі, а в жанрі бойовика. Така собі “Швидкість” на український манер, без Кіану Рівза і Сандри Буллок”, – сказав політичний експерт.

Магда уточнив, що мав на увазі як ймовірність постановки теракту в Луцьку, так і недолугість дій влади.

“Гадаю, ви вже бачили відео, на якому Кривош (який захопив автобус із заручниками – ред.) понад хвилину стояв і чекав, поки затримають правоохоронці. Вже після затримання терориста приїхав БТР зі спецназівцями”, – зазначив він.

Читай у Google News!