Нацрада перетворилася на фарс завдяки діям Ткаченка – Костинський

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Нацрада перетворилася на фарс

Днями виповнилося шість років, як Ольга Герасим’юк та Олег Черниш працюють членами Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Хоча законом передбачені лише п’ять років. Про це пише експерт у галузях інформаційної політики, регулювання та захисту телерадіоінформаційного простору Сергій Костинський.


Цей фарс став можливим, гадаю, завдяки діям Олександра Ткаченка ще на посаді голови Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики та підтримці монобільшості у парламенті. 

У жовтні минулого року він ініціював прийняття закону, який дозволяє членам медіарегулятора обіймати свої посади до тих пір, поки їх не буде переобрано. 

Водночас конкурс на обрання нових членів не проводиться вже більше ніж півроку лише тому, що владі конче необхідно переобрати у Національну раду Ольгу Герасим’юк. 

Але для цього парламент має прийняти ще й закон “Про медіа”, що дозволяє особам пенсійного віку працювати у регуляторному органі.

Поки закон не ухвалений, «монобільшість» дозволятиме Герасим’юк працювати на своїй посаді стільки років, скільки буде потрібно.

Вважайте це ще одним нарисом до портрету чинної влади та її ставлення до державних інституцій та закону.

PS: Висновок, чим так цінна Офісу Президента Ольга Герасим’юк, гадаю, кожен може зробити самостійно.

Читай у Google News!