“Прихильник Новоросії”, який очолив Миколаївську ТЕЦ, перепросив за свої слова

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
klecov

Внесений у базу “Миротворця” Єгор Клецов, який став керівником Миколаївської ТЕЦ, записав відео, в якому пояснив свої заяви 2015 року “емоційним станом”. Він “прославився” тим, що називав війну на Донбасі “внутрішнім конфліктом”, не вважав, що росія та путін несе відповідальність за війну та шкодував, що в “Україні не бачили смертей близьких”.

Клецов повідомив, що в Києві зібрався Наглядова рада Миколаївської ТЕЦ, щоб розглянути питання про його відсторонення з посади гендиректора підприємства, а своїм відеозверненням він хотів би поставити крапку в питанні його антиукраїнської позиції.

“Я вже кілька разів говорив що в той час мої дії були обумовлені важким емоційним станом, яке було пов’язане з тим, що мої рідні в той час проживали в Дебальцеве. Ви пам’ятаєте, це був центр бойових дій. Звичайно, емоції не є правильним радником і я шкодую про деякі свої вчинки, і розумію, що жодна мати втратила свого сина не зрозуміє моєї присутності тоді на каналі так званих ДНР, також нічим не пояснити мій візит до Донецька. Тому, по-перше, я хотів би вибачитися перед всіма, хто воював за Україну і продовжує це робити, особливо перед тими, хто втратив близьких. Вибачте, будь ласка. Але ці вибачення стосуються тільки вас, а не тих диванних активістів та експертів, які піаряться на конфлікті і розганяють про мене ‘зраду'”, – заявив він.

Як відомо, у 2020 році Клецов балотувався на місцевих виборах у депутати Миколаївської міськради від партії “Слуга народу”. Однак згодом він зняв свою кандидатуру. Це сталося після того, як у мережі з’явилося його інтерв’ю телеканалу проросійських бойовиків “Новоросія” у 2015 році.

Читай у Google News! google news