Протоієрей РПЦвУ пограбував церкву в Дрогобичі, бо та мала перейти в ПЦУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
РПЦ

У Львівській області протоієрей РПЦ вивіз із храму всі речі, а незадовго до цього цю церкву забрали у РПЦ і передали священнослужителям ПЦУ, повідомляє varta1.сom.ua.

Це сталося у Дрогобичі, де обласна комісія на чолі з міським головою Тарасом Кучмою оголосила храм УПЦ преподобного Іова Почаївського власністю громади та опечатала його для передачі ПЦУ. Храм побудували на міській землі, але у церковної громади не було на нього права власності, а тому будівлею і територією володіло місто.

Настоятелем громади був протоієрей Микола Мандзюк, який відноситься до московського Патріархату і має церковний орден РПЦ. У п’ятницю, 27 травня, парафіяни зібралися у церкві Іова Почаївського для першої молитви українською мовою зі священником ПЦУ, але виявили, що протоієрей Микола Мандзюк викрав багато речей і залишив голі стіни.

У храмі Іова Почаївського залишились голі стіни. У церкві немає предметів іконостасу, вивезена абсолютна більшість ікон та церковних атрибутів, з території зникли дзвони, а з двох будівель, розташованих на території церкви, зрізали хрести.

Читай у Google News!