Прощавай МВФ, прощавай довіра інвесторів до облігацій?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Заміна керівництва фінансово-економічного блоку уряду може спонукати інвесторів, які раніше активно купували українські державні облігації, припинити інвестувати в Україну.

Те, що зміна уряду відбулась під час важливих переговорів з МВФ, може відлякати іноземних інвесторів, які раніше активно інвестували в Україну, вважає нью-йоркський фінансист Нік Стедміллер, директор з нових ринків нью-йоркської консалтингової компанії Medley Global Advisors. “Звільнення досвідченої авторитетної міністерки фінансів посеред переговорів з МВФ, не може позитивно позначитись на довірі іноземних інвесторів”, – заявив він у коментарі “Голосу Америки“.

“Можливо, досягнення угоди з МВФ не є нагальною потребою для фінансів країни, але необхідно підтримувати впевненість інвесторів. Замість того, щоб прийняти необхідний для отримання угоди МВФ, Рада загрузла у складних дебатах щодо земельної реформи. Пріоритетом уряду має бути прийняття умов необхідних для отримання угоди з МВФ до того, як продовжувати земельну реформу та інші дії”, – наголосив він.

Експерт Центру міжнародного приватного підприємництва США Ерік Гонц налаштований ще скептичніше.

“Прощавай МВФ, прощавай довіра інвесторів до облігацій. Привіт вищий (борговий – УТ) тягар для уряду (та українських платників податків)”, – прокоментував він зміну фінансового блоку уряду.

Читай у Google News!