Прокуратура закрила справи проти Вілкула та Колєснікова

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Справи щодо народних депутатів VIII скликання ВР від партії “Опозиційний блок” Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова, які перебували під слідством закрили у зв’язку із закінченням терміну давності, передає Укрінформ.

“Прокурори в судових засіданнях не заперечували проти клопотання захисту, через те, що строки притягнення до відповідальності обвинувачених Вілкула та Колєснікова дійсно спливли, завдана злочином шкода відшкодована шляхом повернення відчуженого майна у власність держави”, – пояснили у пресслужбі прокуратури Дніпропетровської області.

Також там зазначили, що під час засідання Жовтневого районного суду адвокат Колєснікова заявила клопотання про звільнення її підзахисного від кримінальної відповідальності у зв`язку з закінченням терміну притягнення до кримінальної відповідальності за ч.2 ст 367 КК України. Обвинувачений підтримав клопотання свого захисника та додав, що не визнає себе винуватим у вчинені інкримінованого йому злочину, вважає, що обвинувачення не доведено, а докази, надані ним та його захисником, спростовують доводи прокурора.

У прокуратурі додали, що під час розгляду справи Вілкула Дніпровським райсудом Дніпропетровської області колишній депутат дав письмову згоду на закриття кримінального провадження. Також Вілкул зазначив, що не вважає себе винним, не бачить у своїх діях складу і події злочину.

Читай у Google News!