ПриватБанк мусить виплатити компанії Коломойського 25 млн. Так вирішив Верховний суд

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Верховний суд відмовився задовольняти скаргу ПриватБанку та визнав законним стягнення з банку на користь компанії Ігоря Коломойського 25 млн грн.Про це йдеться в постанові суду, повідомляє Укрінформ.

“Касаційну скаргу Акціонерного товариства Комерційний банк “ПриватБанк” залишити без задоволення, а постанову Північного апеляційного господарського суду від 6 березня 2019 у справі Господарського суду міста Києва № 910/22722/17, залишити без змін”, – ідеться в документі.

Раніше Товариство з обмеженою відповідальністю “Акватера” звернувшись у суд із позовом, просило стягнути з Публічного акціонерного товариства Комерційного банку “ПриватБанк” (далі – відповідач) заборгованість за кредитним договором №19 від 3 березня 2009 у розмірі 24 977 962,00 грн.

Позовні вимоги були обґрунтовані тим, що внаслідок виконання позивачем обов`язку відповідача у зобов`язанні за кредитним договором в межах забезпеченої іпотекою частини заборгованості у розмірі 24 977 962,00 грн, позивач отримав права кредитора у кредитному договорі в частині виконаного зобов`язання.

У свою чергу, ПриватБанк у Верховному суді намагався визнати стягнення на користь компанії Коломойського 25 мільйонів гривень незаконним, однак суд даного рішення не підтримав.

Раніше замглави НБУ  Катерина Рожкова наголосила, що денаціоналізація ПриватБанку матиме швидкий негативний вплив на співпрацю з МВФ, оскільки перекреслить всі зобов’язання, які Україна брала на себе як держава. Водночас нещодавно сталов відомо, що Баришівський районний суд Київської області нібито ухвалив рішення про заборону Катерині Рожковій брати участь у засіданнях Правління та виконувати покладені на неї посадові обов’язки. В НБУ прокоментували таке рішення як здійснення тиску на Центробанк.

Читай у Google News!