Пристайко готовий вийти з мінських домовленостей незважаючи на наслідки

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Якщо мінські домовленості не спрацюють, то Україна вийде з мінського процесу, заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв’ю BBC.

“Якщо ми побачимо, що мінські домовленості не працюють і це триває багато років, то рано чи пізно буде прийнято рішення про вихід з мінського процесу”, – заявив Пристайко.

Критики такого кроку небезпідставно вважають, що вихід України з мінського процесу призведе до зняття Заходом санкцій проти росії. Але Пристайко вважає, що “санкції можуть бути скасовані і без виходу з Мінська”. “Ми можемо виконувати Мінськ до кінця життя наших онуків, а санкції можуть бути зняті кожні півроку”, – наголошує міністр.

Водночас, Пристайко не зміг чітко назвати альтернативу мінським домовленостям. “У Києва є бачення декількох можливих варіантів. Наприклад, якщо не Мінськ, то нам потрібно звертатися за миротворчою місією, точніше місією з підтримки миру”, – заявив міністр.

За його словами, параметри і особливості мандата цієї місії можуть бути обговорені на зустрічі лідерів нормандської четвірки.

Як повідомлялось, Пристайко від імені українців закликав Зеленського взаємодіяти з путіним.

Читай у Google News!