Пріцкер: От уявімо, що американської допомоги немає. Що треба за наступний рік зробити, аби ваша економіка вистояла навіть у такій ситуації?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Спеціальна представниця президента США з питань української відбудови Пенні Пріцкер під час візиту до України закликала думати, як Україні економічно встояти без допомоги США. Про це повідомляє pravda.com.ua із посиланням на співрозмовника, знайомого з ходом переговорів, співрозмовника в команді Зеленського та президента Американської торговельної палати в Україні Андрія Гундера.

Так, Пріцкер зустрілася із президентом Зеленським, прем’єром Шмигалем, урядовцями, спікером ВР Стефанчуком та американським бізнесом. Також разом із главою ОП Єрмаком вона була на конгресі регіональних влад. Один із співрозмовників УП, знайомий з ходом зустрічей Пріцкер, повідомив, що вона намагалась “підводити до думки”, як саме Україні економічно вистояти без американської допомоги.

“На зустрічах Пенні намагалась підводити до думки, типу, от уявімо, що американської допомоги немає: що треба за наступний рік зробити, аби ваша економіка вистояла навіть у такій ситуації? І це так всіх нормально напружило”, – зазначило джерело.

Водночас президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер заявив виданню, що головним питанням Пріцкер під час візиту було “Що заважає успіху і хто заважає?”.

Більшість людей, які перетиналися із представницею Байдена, пише видання, насторожував заклик Пріцкер не чекати допомоги Заходу, а шукати точки росту в умовах, ніби допомоги не буде. Цю тезу “з тривогою передавали в кулуарах українські політики” після від’їзду Пріцкер із Києва.

Читай у Google News!