Причиною авіакатастрофи літака МАУ могло бути збиття – OPS GROUP

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Вихідним припущенням причин авіакатастрофи літака МАУ під Тегераном слід вважати його збиття ракетою. Про це йдеться у заяві міжнародної моніторингової групи з оцінки авіаційних ризиків OPS GROUP.

“Причина падіння літака “Міжнародних авіаліній України” рейсу PS752 при вильоті з Тегерана ще не відома, і, з огляду на політичні обставини, навряд буде визначена ближчим часом. Суто з точки зору оцінки ризику для операцій з Тегераном та Іраном в цілому, ми б рекомендували вважати  вихідним припущенням те, що це був пов’язаний зі збиттям інцидент, подібний до MH17 – до тих пір, поки не з’явиться чітких доказів протилежного”, – йдеться у повідомленні групи.

В OPS GROUP зазначили, що на фотографіях з місця падіння, з якими були ознайомлені експерти групи, “видно чіткі осколкові отвори на фюзеляжі та крилі”.

І хоча, поки чітко не зрозуміло, чи ці осколки були частиною двигуна чи осколком ракети, приймаючи рішення про те, чи слід літати в Іран, з причин обережності цього робити не слід, поки не з’явиться чітка інформація щодо причини падіння літака.

Читай у Google News!