Предстоятель УГКЦ про вибори в парламент: Це битва за незалежність

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Глава УГКЦ Святослав (Шевчук) закликав українців слухатися голосу сумління під час голосування на позачергових парламентських виборах 21 липня. Про це він сказав під час загальнонаціональної прощі, що завершилася у селі Зарваниця на Тернопільщині, де зберігається чудотворний образ Божої Матері, повідомляє Укрінформ.

“Сюди, до цього чудотворного місця кожен із нас у своїх серцях і душах приніс часточку своєї Батьківщини. Буквально через тиждень перед Україною постане ще один вибір, битва за її свободу та незалежність. Готуючись до цієї події, дуже уважно думайте, кого ви слухаєте. Слухайтеся голосу власного сумління, коли будете робити свій вибір. Хтось захищає Україну зі зброєю в руках, а ми з вами – мусимо захистити, беручи участь у дострокових парламентських виборах”, – сказав блаженніший Святослав.

“Господи, дай нам віри у вільну незалежну християнську Україну. Ми її збудуємо, ми її захистимо і своїм голосом пустимо Боже життя в Україну, а не чергову навалу її ворогів”, – додав Предстоятель УГКЦ.

Дострокові вибори у Раду пройдуть в Україні 21 липня 2019 року.

Як відомо, проголосувати у другому турі виборів президента України не прийшли понад 11 млн виборців.

Читай у Google News!